Vitajte u nás

Realitná kancelária ALEX pod vedením Martina Olajoša, úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami v nitrianskom regióne od roku 1996. Odvtedy ponúkame našim klientom sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Nakoľko je v našom záujme vyjsť všetkým klientom maximálne v ústrety, dlhodobo spolupracujeme s bankovými inštitúciami, ktoré našim klientom zabezpečia hypotekárne úvery.
Nezabudli sme ani na poistenie akejkoľvek nehnuteľnosti v spolupráci s poiťovňou Kooperatíva a Českou poisťovňou. V posledných rokoch našim klientom ponúkame aj odkúpenie ich nehnuteľnosti za hotovosť z vlastných prostriedkov realitnej kancelárie. Túto službu už ocenili viacerí klienti, ktorí chceli svoju nehnuteľnosť okamžite predať. Takýmto spôsobom dokážeme pomôcť aj klientom, ktorí majú svoju nehnuteľnosť zadĺženú.Klientom, ktorí majú záujem, zabezpečíme stavebnú činnosť, t.j. kompletnú rekonštrukciu bytov a domov, fasádne práce - ako zateplenie a vonkajšie fasádne omietky, montáž sadrokartónových priečok a podkrovia prípadne stavbu rodinného domu na kľúč.

Snažíme sa úspešne zrealizovať každú požiadavku tak, aby klienti odchádzali nielen spokojný ale sa k nám aj po niekoľkých rokoch vracali.